Trenerzy

Anna Szczepańska

trener / koordynator grup sportowych
Nauczyciel - fizjoterpeuta, instruktor, trener pływania II klasy, sędzia pływania, wychowawca i kierownik placówek wypoczynku dzieci i młodzieży, instruktor aqua fitness, pływania niemowląt, prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego "Delfinek" w Kutnie, członek Rady Sportu Miasta Kutno, działaczka sportowa. Obecnie trener koordynator grup pływania sportowego . Wśród swoich podopiecznych może się wyróżnić wybitnymi zawodnikami, mistrzami, wicemistrzami województwa łódzkiego w pływaniu, jak również laureatami nagrody Prezydenta Miasta Kutno za wybitne osiągnięcia sportowe. Jako działaczka sportowa organizuje na terenie Kutna, powiatu zawody pływacki dla różnych grup wiekowych, wyjazdy na warsztaty pływackie organizowane przez Fundację Otylii Jędrzejczak. Cel, ciężka praca, pasja i wytrwałość to jej recepta na sukces życiowy. Od swoich podopiecznych wymaga tego samego.

Agnieszka Fuz

trener

Magister wychowania fizycznego uzyskany w 2010 roku na AWF ZWKF Gorzów Wlkp, instruktor pływania od 2010 roku. Uwielbia pracę z dziećmi, jest to jej pasja. Otacza dzieci profesjonalną opieką i wsparciem. Wzmacnia w dzieciach i młodzieży wytrwałość, systematyczność, odwagę a przede wszystkim wiarę w siebie i własne możliwości. Jest zawsze miła i uśmiechnięta. Stara się zachęcać wszystkich do uprawiania sportu, bo wie jak pozytywny wpływ ma on na zdrowie i ciało człowieka.

Marta Dynowska

Malwina Werwińska